Dhomat Me Te Mira

AKOMODIMI

Hotel Colosseo Tirana është një hotel luksoz 4 yje i hapur në korrik 2017.

Ajo ofron 43 dhoma cilesore (20 Double, 21 Single, 2 Suites) dhe nje hapesire moderne, te pajisur mjaft banqueting qe mund te organizoje evenimente dhe pritje te te gjitha llojeve per deri ne 80 persona. Është rreth 40 km distancë nga Deti Adriatik dhe e bën atë një ndalesë ideale në udhëtimin tuaj.

Shpresoj të ju mirëpresim së shpejti në Hotel Colosseo Tirana.

Ushqime & Pije

Hotel Colosseo Tirana është vendosur në zemër të Tiranës kryeqytetin e Shqipërisë, vetëm një distancë në këmbë nga bllokimi i ambasadave, 1 km larg nga Parku Kombëtar i Tiranës dhe si i tillë është perfekt për pushime apo biznes.

Nëse dëshironi të relaksoheni, ka shumë shëtitje, udhëtime me biçiklete ose ekskursione makinash në qytete lokale dhe qytete historike në rrethinat piktoreske dhe për personin afarist, afërsia me qendrat e qeverisë dhe biznesit, siguron një udhëtim të shpejtë në takimin tuaj

ÇFARË KA NË COLOSSEO

Hotel Colosseo Tirana

Durres' St,Adem Jashari Square, Tirane