Akomodim

Në Dhomat Më Të Mira

Hotel Colosseo Tirana është një hotel luksoz me 4 yje i hapur në Korrik 2017.

I cili ofron 43 dhoma cilesore (20 Double, 21 Single, 2 Suita) dhe nje hapesire moderne banketesh, tëe pajisur mjaft mirë ku mund të organizojë evenimente dhe pritje të të gjitha llojeve për deri në 80 persona. Është rreth 40 km distancë nga Deti Adriatik dhe e bën atë një ndalesë ideale në udhëtimin tuaj.

Shpresojmë të ju mirëpresim së shpejti në Hotel Colosseo Tirana.

Ushqime & Pije

Hotel Colosseo Tirana është i  vendosur në zemër të Tiranës, kryeqytetin e Shqipërisë, vetëm disa hapa larg nga blloku i ambasadave, 1 km larg nga Parku Kombëtar i Tiranës dhe si i tillë është perfekt për pushime apo biznes.

Nëse dëshironi të relaksoheni, ka shumë shëtitje, udhëtime me biçiklete ose ekskursione makinash në qytete lokale dhe qytete historike në rrethinat piktoreske dhe për udhëtimet me qëllim biznesi, afërsia me qendrat e qeverisë dhe biznesit, siguron një udhëtim të shpejtë në takimin tuaj

Hotel Colosseo Tirana

Durres' St,Adem Jashari Square, Tirane